Vitajte na MajaDesign.sk Vytlačiť E-mail

Vyčarujeme vám svadbu snov, neobyčajne, vkusne, tradične, ale aj netradične. A prečo práve my? Lebo sme tu pre Vás, máme plno nápadov a zrealizujeme aj Vaše tajné sny. Zabezpečujeme výzdoby interiérov, exteriérov.

Používame rôzne materiály tradičné, ale aj exkluzívne, živé, ale aj umelé dekorácie – na ktoré používame také kvetinky, ktoré sú vernou kópiou originálnych.

S návlekmi na stoličky, s rôznymi dekoračnými látkami na strope premeníme aj najobyčajnejšiu miestnosť na nádhernú sálu, kde môžete prežiť najkrajší okamih vo svojom živote. A tak Vaša svadba sa stane krásnou nezabudnuteľnou spomienkou.

Prenechajte všetky starosti okolo prípravy na výzdobu na nás a plne si vychutnajte Váš deň D. Na želanie zhotovíme svadobné poháre, taniere, darčeky pre hostí a aj originálne darčeky na pamiatku pre svadobné mamy. 

Okrem svadieb robíme aj výzdoby na iné príležitosti ako stužkové, firemné a rodinné oslavy, jubileá, promócie, krstiny... Snažíme sa vyhovieť každému, v každej situácii od jednoduchej výzdoby až po náročnejšie. Našim heslom je spokojnosť klienta.

Výzdoby realizujeme v rôznych kútoch Slovenska. Boli sme už napríklad v Bratislave, v Nitre, v Galante, v Dunajskej Strede, v Komárne, v Nových Zámkoch, ale boli sme aj vo Veľkom Krtíši...